Будь ласка оберніть екран

Мальчішнік. Парубоцька вечірка

Освідчення вже позаду, а весілля попереду. Хто б та що не говорив, а чоловік також, зазвичай, приймає активну участь у підготовці до власного весілля. І от, коли вже ось-ось повинен наступити день “Х” чоловік врешті-решт може розслабитись у компанії друзів, і привіт для цього якнайкращий. Звісно, що може бути таким же захопливим як зустріч з усіма друзями, з якими, на жаль, не було нагоди зустрічатись так часто?

До такої справи кожен чоловік, як і належить, підходить доволі відповідально та продумано. Звісно, хочеться щоб цей день був яскравим, навіть, феєричним та однозначно незабутнім.

Є різноманітні сценарії, де святкувати парубоцьку вечірку та ми пропонуємо для вас особливий — відсвяткувати мальчішнік у львові. Можливо, ваше свято і не буде таким екстраординарним, як “Мальчішнік у Вегасі”, але ви однозначно проведете ваш час захопливо та неймовірно.

Чому замовляють саме в нас

Висока якість

Персонал ресторану висококваліфікований про виконує свої обов’язки на високому професійному рівні. Якість обслуговування рівна європейській.

Смачна кухня

Ми пропонуємо нашим клієнтам найсмачнішу українську, гуцульську, старогалицьку та кавказьку кухні за автентичними рецептами високого класу.

Атмосфера

Ми любимо наших відвідувачів, тому створили для вас атмосферу, в якій ви почуватимете себе вільно та комфортно. 4 різноманітних зали на будь-який смак у вашому розпорядженні.

Доступна ціна

Святкування різноманітних подій у нас - це надзвичайно весело, смачно та доступно. Хороша атмосфера, автентична кухня та чудовий музичний супровід - все це для вас.

Мальчішнік

Де провести мальчішнік у Львові: найкраща холостяцька вечірка

Це питання постає перед найкращими друзями нареченого чи його дружбами. Всі вони шукають чогось оригінального, саме тому для вас у нас є чудова пропозиція — відсвяткувати мальчішнік у Ресторані “Гопак”.

Запорукою чудового мальчішніка можна вважати декілька основних компонентів:

 1. хороша компанія;
 2. атмосфера;
 3. смачна кухня;
 4. шоу програма;
 5. локація.

Всі вищеописані компоненти ми можемо вам запропонувати. Поговоримо про атмосферу.

Для замовлення доступні чотири зали у різноманітних стиля. Зал “Петриківський” та Зал “Гуцульська Хата” виконані в українському автентичному стилі. Тут ви знайдете і кептарики, і Петриківський розпис, і коври і навіть справжню піч. Тому, якщо ви вирішили зробити мальчішнік у Львові в українському стилі — це саме те, що вам необхідно.

Зал “Viden’” буде ідеальним місцем, якщо друзів у вас надзвичайно багато. До ваших послуг надається особистий бенкетний менеджер, який допоможе зробити ваше свято незабутнім. Тематика вечірки у цьому залі може бути найрізноманітнішою. Тим паче, DJ та кавер-бенди зададуть ритм вечірці.

Зал “Terrassa” – це унікальне поєднання стилів Прованс та лофт. Тут ви можете покуштувати смачні коктейлі та ароматний кальян під музику. Ідеальна лаунж зона для святкування вашої парубоцької вечірки у Львові.

Де можна провести мальчішнік

Що ж, вважаємо, що на це питання ви вже знаєте відповідь. Ресторан “Гопак” – найкращий варіант. Та, все ж таки, варто добре продумати і наступне:

 • Хто відповідальний за організацію. Що ж, вважається, що парубоцька вечірка — то подарунок від дружби та друзів. У них однозначно можуть з’явитись цікаві ідеї.
 • Хто буде присутній. Тут вам потрібно використати весь свій талант шпигуна та тонко випитати свого друга, кого б він хотів бачити найбільше.
 • Як це все бачить наречений. Варто це уточнити, адже якщо ви запланували надзвичайно шалений вечір а ваш друг хоче поїхати на свіже повітря, що ж, хоча, і тут Ресторан “Гопак” – саме те, що потрібно, так як на території закладу також присутня літня тераса, відсвяткувати мальчішнік в якій ви можете у будь-яку пору року.
 • І, можливо, одне з найважливіших запитань: темп вечірки. Це може бути шалена скажена паті, чи доволі спокійна вечірка. У будь-якому випадку — на найкращий мальчішнік у Львові — вам до “Гопака”.

Ресторан “Гопак”: святкуємо парубоцьку вечірку

Важливий та особливий день ви можете провести саме у нас. Декілька переваг святкування парубоцької вечірки у ресторані “Гопак”

 • Цілих чотири тематичних зали для великих та малих компаній.
 • Смачна кухня. До вашої уваги ми пропонуємо декілька варіантів кухні: українська, гуцульська, старогалицька, кавказька. Страви з тандиру, печі, традиційні кавказькі та автентичні українські — ваші гості не залишаться голодними. Різноманітний вибір страв на будь-який смак. А наш шеф – це просто знахідка, для вашого свята він все зробить ідеально.
 • Музика. До вашої уваги ми пропонуємо виступи чудових кавер-гуртів, DJ-їй, професійних вокалістів. Ви можете бути впевнені, що тон вашій парубоцькій вечірці буде заданий правильно, і ви зможете відпочити на 100%.
 • Сервіс. Для нас важливий кожен клієнт, саме тому ми допоможемо вам зробити ваш особливий вечір ідеальним. Висококласне обслуговування вас приємно здивує.
 • Ціни. Якісний сервіс за доступною ціною — це те, чого заслуговують наші клієнти. Тому, незважаючи на кількість осіб у вашій компанії, ми маємо де вас розмістити, а ціна, на наші послуги вас приємно здивує.

Шукаєте ідеальне місце — вам сюди. Ресторан “Гопак” – це найкраще місце для святкування парубоцької вечірки. Чудова атмосфера та надзвичайний настрій вам гарантовано. Зручна локація та швидкий доїзд, смачна кухня та широкий вибір страв, круті та запальні вечірки, які запам’ятовуються надовго. Феєрія емоцій та свята — все це ви можете відчути, відсвяткувавши мальчішнік у Львові в нашому ресторані.