Будь ласка оберніть екран

Хрестини у Львові

Велике щастя, коли на світ з’являється маленьке чудо. У щасливих батьків виникають нові приємні, та все ж клопоти. Хрестини дитини — це чудова подія, яка є дуже важливою для батьків та для самої дитинки. Звісно, що її хочеться чудово відсвяткувати у колі родини та близьких друзів.

Ресторан “Гопак” – це те місце, де ви можете провести святкування хрестин. Кваліфікований персонал допоможе вам зробити це свято незабутнім.

Чому замовляють саме в нас

Висока якість

Персонал ресторану висококваліфікований про виконує свої обов’язки на високому професійному рівні. Якість обслуговування рівна європейській.

Смачна кухня

Ми пропонуємо нашим клієнтам найсмачнішу українську, гуцульську, старогалицьку та кавказьку кухні за автентичними рецептами високого класу.

Атмосфера

Ми любимо наших відвідувачів, тому створили для вас атмосферу, в якій ви почуватимете себе вільно та комфортно. 4 різноманітних зали на будь-який смак у вашому розпорядженні.

Доступна ціна

Святкування різноманітних подій у нас - це надзвичайно весело, смачно та доступно. Хороша атмосфера, автентична кухня та чудовий музичний супровід - все це для вас.

Хрестини в ресторані “Гопак”

Для святкування хрестин хлопчика чи хрестин дівчинки ми пропонуємо вам чотири різноманітних зали:

  1. зал “Петриківський”;
  2. зал “Гуцульстка хата”;
  3. зал “Viden’”;
  4. зал “Terrassa”.
  5. Літня тераса.

Вам, вашій сім’ї, близьким та друзям в нас буде комфортно. Ми пропонуємо смачні страви української, гуцульської, старогалицької та кавказької кухні, а наш шеф приготує для вас все неймовірно смачно.

При бажанні, можливий також і музичний супровід від популярних кавер-бендів, професійних вокалістів та навіть DJ-їв.

Найкраще те, що запам’ятовується

Ми допоможемо вам зробити ідеальне свято. Вам не потрібно задумуватись про те, де розмістити велику кількість гостей, чим їх нагодувати та хто це все має прибрати після святкування. Різноманітний та цікавий декор наших залів забезпечить вам чудову атмосферу, а професійний колектив допоможе зробити так, щоб ви не переймались нічим, а просто насолоджувались святкуванням такої неймовірної події.

Хрестини ресторан

Шукаєте ідеальне місце з приємною атмосферою, кваліфікованим персоналом, уважним до гостей та смачною кухнею — вам однозначно варто відсвяткувати хрестини у Львові в ресторані “Гопак”.

Щоб ваше перебування у нас було більш комфортним, рекомендуємо вам зв’язатись з нами заздалегідь, для замовлення обраного вами залу. Для нас важливо, щоб ви отримали максимальне задоволення після перебування у нас, тому буде ідеально, якщо меню святкування ми з вами обговоримо детально.

Нам подобається, коли наші клієнти щасливі, і ми прагнемо надати максимально якісний сервіс, тому дуже важливо почути як це бачите ви, а ми це все з радістю організуємо.

Святкуйте хрестини у ресторані “Гопак”. В нас затишна атмосфера, лояльні ціни, зручна локація. Ми допоможемо втілити будь-яку вашу, навіть найбільш креативну ідею в життя. Ми працюємо для вас. Обираючи нас, ви можете бути впевнені у тому, що ви проведете свій час незабутньо.

Ресторан “Гопак” – з нами затишно та комфортно.