Будь ласка оберніть екран

Події

16 серпня 21:00

Виступ гурту «Perfect Boys»

Ми вже придумали вам плани на п`ятницю! Адже в ресторані Гопак виступає запальний і драйвовий кавер-гурт Perfect Boys! ⠀ Приходьте до нас та отримайте вибуховий настрій і яскраві емоції від улюблених хітів у виконанні гарячих тернопільських хлопців! Починаємо о 21.00.

Дізнатися більше
16-17 серпня 21:00

Таня Ничай та Dj Hamster

Стильний відпочинок у залі Viden’! Тетяна Ничай та Dj Hamster заставлять вас поринути в океан драйву та шалених танців під улюблені треки! Починаємо о 21:00.

Дізнатися більше
18 серпня 21:00

Родинний бранч з Salva!

Найкраща неділя – проведена з сім’єю в безтурботній веселій атмосфері! Запрошуємо вас насолодитися приємним дозвіллям на родинному бранчі в ресторані Гопак! ⠀ о 15:00 варимо бограч в казані; о 16:00 теплий музичний настрій від Rina Sherri; дорослих пригощаємо шампанським; малятам показуємо мультфільми та о 16:00 цікавий майстер-клас з аніматором;  і для всіх гостей традиційне сімейне […]

Дізнатися більше
23 серпня 21:00

Виступ гурту «Jam»

Будемо розважатися разом з кавер-бендом “Jam” ⠀ Знайомі хіти в яскравому виконанні харизматичного Ескена нікому не дадуть сумувати! А запальні акорди та цікаві аранжування створять драйвовий настрій та позитивні емоції! ⠀ Проводьте п`ятницю весело в ресторані Гопак! Починаємо о 21:00!

Дізнатися більше
23 серпня 21:00

Павло Ільницький та Dj Hamster

Феєрверк емоцій, запальні танці та веселий настрій! Проведіть вечір у яскравій атмосфері залу Viden’ Ресторану ГОПАК і зарядіться позитивними емоціями та незабутніми враженнями! Ми розпочнемо вечір з живої музики від Павла Ільницького, а продовжимо запальними танцями під сети нашого dj Hamstera! Починаємо о 21:00.

Дізнатися більше
24 серпня 21:00

День Незалежності з Sherri Show та Dj Hamster!

Святкуємо День Незалежності з Sherri Show та Dj Hamster! Феєрія емоцій, запальний драйвовий настрій, улюблені українські хіти  та ще багато  приємних сюрпризів у залі Viden’!
Починаємо о 21:00.

Дізнатися більше