Будь ласка оберніть екран

Події

5 липня 21:00

Виступ гурту «Victoria Band»

Запалюємо п’ятницю у Ресторані ГОПАК з мега-драйвовим гуртом “Вікторія-бенд”! Професійні музиканти з великим стажем роботи, як у клубах, так і на великій сцені, а харизматичність та неперевершений голос Вікторії змусить усіх поринути в запальний та драйвовий танець! Петриківський зал. Починаємо о 21.00.

Дізнатися більше
5 липня 20:00

Дует New Wave та Dj Hamster

Формула щастя доволі проста: чудова компанія, весела атмосфера, смачне меню, запальна музика! І ваші вихідні вдалися на славу! З 20.00 до 2.00 ночі з нами Дует New Wave та запальний dj Hamster в залі Viden’ Ресторану ГОПАК! Отже, до скорої зустрічі на вечірці!

Дізнатися більше
6 липня 20:00

Rina Sherri та Dj Hamster

Проведи драйвовий вечір в залі Viden’ Ресторану ГОПАК! Rina Sherri і dj Hamster заставлять вас танцювати від душі під улюблені треки. Починаємо о 20:00

Дізнатися більше
12 липня 21:00

Виступ гурту «911»

Відриваємось на повну з яскравим кавер-бендом 911! Дві талановиті красуні і четверо харизматичних юнаків зарядять вечір п`ятниці мега позитивними емоціями та яскравим настроєм! Петриківський зал. Починаємо о 21.00.

Дізнатися більше
12 липня 21:00

Павло Романчук та Dj Hamster

Феєрверк емоцій, запальні танці та веселий настрій! Проведіть вечір у яскравій атмосфері залу Viden’ Ресторану ГОПАК і зарядіться позитивними емоціями та незабутніми враженнями! Ми розпочнемо вечір з живої музики від Павла Романчука, а продовжимо запальними танцями під сети нашого Dj Hamstera!

Дізнатися більше
13 липня 20:00

Тетяна Ничай та Dj Hamster

Стильний відпочинок у залі Viden’!
Тетяна Ничай та Dj Hamster заставлять вас поринути в океан драйву та шалених танців під улюблені треки!

Починаємо о 20:00.

Дізнатися більше