Будь ласка оберніть екран

Банкет

Ресторан «Гопак» – це чудове місце для проведення вашого банкету на високому рівні. Смачні страви, професійне обслуговування та весела атмосфера зроблять ваш відпочинок незабутнім!

Ми пропонуємо вам  4 зали різного формату, в яких можна провести як великі гучні події,  так і маленькі камерні святкування.

У нас ви точно знайдете те, що буде вам до смаку, адже у нас великий асортимент страв української, гуцульської, старогалицької та традиційної  кавказької кухні, а наш шеф завжди врахує ваші побажання, щоб ваша подія була ідеальною.

У ресторані «Гопак» завжди драйвова музика від кращих виконавців та діджеїв Львова. Тут кожен зможе натанцюватися досхочу під улюблені хіти та провести відпочинок яскраво.


Проведіть банкет у нашому ресторані

Зарезервувати столик

З радістю організуємо для вас: – Банкети; – Фуршети; – Ювілеї та Дні Народження; – Дитячі та сімейні свята; – Корпоративні заходи; – Тематичні вечірки; – VIP-прийоми; – Презентації та конференції; – Особисті і професійні свята. Тож обирайте дату і замовляйте банкет у ресторані «Гопак», адже з нами завжди весело та смачно!